Kajak to najprostszy, a zarazem najbardziej atrakcyjny
sposób na spędzanie wakacji nad wodą!

spływ kajakiem 

 

kajak protour 470 aquariusKajak AQUARIUS PRO TOUR 470

 

Spływ Kajakiem

Posiadamy  nowoczesne  dwuosobowe kajaki polietylenowych Aquarius Pro Tour 470, oraz jedno osobowe Traper, Trek,  kamizelki asekuracyjne ( w rozmiarach od xs-xxl) oraz wiosła.

Nasz samochód terenowy, dowiezie kajaki prawie w każde miejsce.  Kajaki polietylenowe są dosyć lekkie i bardziej poręczne od tych wykonanych z laminatu.

Podczas spływów kilkudniowych, kiedy bagaży mamy znacznie więcej – mogą się przydać wózki kajakowe, ułatwia to znacznie ich transport podczas przenosek i oszczędza siły.

Kajak AQUARIUS PRO TOUR 470 to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. Mocna i niezatapialna konstrukcja, doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem – pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura. 90 litrowa komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią.

POWRÓT

W Polsce model Pro tour 470 zakupić można tylko u dystrybutora AQUARIUS


kajak traper aquarius

AQUARIUS TRAPER

Traper to kajak idealny na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Stabilna, bezpieczna jednostka, posiada 4 podstawowe zalety, które potwierdziły testy w kilku profesjonalnych wypożyczalniach:

POWRÓT


Kajak Trek

Kajak Aquarius TREK

Kajak Aquarius TREK jest odchudzonym i wydłużonym bratem bliźniakiem niezwykle popularnego Trapera. Dzięki swojej długości i dwóm wklęsłym szynom na dnie Aquarius Trek bardzo dobrze trzyma się kursu Dzięki dużej ładowności i stabilności Trek to idealny kajak turystyczny nawet dla początkujących miłośników kajakarstwa. Najbardziej narażona na obtarcia część każdego kajaka to kil. W Treku została zamontowana stępka na końcu kila, która w razie przetarcia jest wymieniana. W standardowej wersji kajak posiada pełne wyposażenie tj. grodzie,olinowanie,mapnik, gumy na luku, podnóżki. Aquarius Trek podobnie jak Traper wyróżniają 3 główne zalety:

 

 

 POWRÓT


kajak moonster robson

Kajak ROBSON MOONSTER

Robson Moonster to  kajak górski przeznaczony do celów szkoleniowych – popularny wśród szkół kajakowych i prywatnych użytkowników. Model ten świetnie nadaje się na zwałki.
Kajak Robson Moonster został zaprojektowany przy wykorzystaniu najnowszych technologi. W nowym modelu Moonster-a wzrosła objętość kajaka co wpłynęło na poprawę jego pływalności i większej prędkości kierunkowej. Robson Moonster to kajak doskonały do doskonalenia wcześniej zdobytych umiejętności kajakowych. Jest stabilny, łatwy w prowadzeniu, a jego a duży kokpit ułatwia wejście i wyjście z kajaka.
Moonster jest to prosty model kajaka, wyposażony w regulowany, pełny podnóżek grodzi i podstawowy system siedziska z uchwytami uda i oparciem. Posiada przednie i tylne uchwyty ułatwiające transport kajaka oraz jego montaż podczas transportu na dachu lub przyczepie. Z tyłu kajaka znajduje się korek spustowy, ułatwiający wylanie wody na zewnątrz  po wywrotce.


splywy kajakoweKajak Wavesport D75

Wavesport Diesel 75 to jeden z najbardziej popularnych kajaków RiverRunner na świecie. Łatwy w prowadzeniu, stabilny, szybki oraz zwinny.
Doskonała propozycja wprowadzenia do kajakarstwa górskiego. Idealna jednostka dla średnich i większych kajakarzy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności do WW III.

 

Spływ kajakiem dla Twojej firmy? – zerknij tu

POWRÓT